www.mamboteam.com
Sanktuarium bł. Anieli Salawy w Sieprawiu  
Start arrow Pro¶by i dziękczynienia
23.01.2021.
 
 
My¶l na dzi¶

  

 

 

Panie...

Żyję, bo chcesz,

Umrę - bo każesz,

Zbaw mnie, bo możesz...

                      (bł. Aniela Salawa) 

 

Jest już 268 wpisów w księdze.
Stron: « 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 »

Nazwa/imięWpis
DanutaDodany: nie, 20 wrz 2009, 21:17:15
Bl.Anielo prosze Cie bardzo w intencji szczesliwej operacji,kieruj prosze reka lekarzy,abym byla dalej wsparciem dla najblizszych oraz obdarz mnie dobrym zdrowiem,sila,radoscia zycia. 
Zaradz tez prosze stratom i przeciwnosciom zycia oraz postaw na mojej drodze ludzi zyczliwych i uczciwych. 
Dziekuje bardzo za modlitwe i za laski otrzymane.
JoannaDodany: nie, 20 wrz 2009, 11:09:50
Proszę o przemianę dla męża żeby zrozumiał miło¶c Boga proszę także aby nasze małżeństwo wytrwało we wzajemnej miłó¶ci aby¶my potrafili z sob± rozmawiać.Proszę także za moj± córkę Agnieszkę aby w życiu zawsze kierowała się mmiło¶ci± Chrystusa aby wyro¶ła na warto¶ciowego człowieka.
rodzicDodany: nie, 5 lip 2009, 20:32:57
Bl.Anielo prosze Cie w intencjach; 
- o pomyslnosc,zdrowie dla synow,jak tez rozwiazanie problemu zawodowego,finansowego,mieszakniowego,uczelnianego;  

 
- o wyzwolenie jego z nalogu nikotyny i jego kolegow;' 
 
 
- o wyprowadzenie sie dwoch kolegow; 
 
- o pomyslnosc w moich sprawach urzedowych i dla moich najblizszych oraz o wiare,nadzieie,milosc. 
O zyczliwych,uczciwych ludzi na naszej drodze. 
Z gory bardzo dziekuje.
ELŻBIETADodany: pi±, 26 cze 2009, 09:02:19
PROSZĘ O MODLITWĘ ZA MOJE POWOŁANIE. POMÓŻ MI JE ZNALEŹDŹ.
DanutaDodany: nie, 21 cze 2009, 16:56:37
Do Anieli Salawy o znalezienie dobrego męża i dalszą prace
BRMTvonUngern-SternbDodany: pi±, 12 cze 2009, 14:10:15
A ja chciałem Anielci podziekowac za cale jej zycie,ze poswiecenie za ludzi i za Polske.I za cale dobro jakie wniosla takze w moje zycie gdy zapoznałem się z jej życiem i jej dziełem.Wręcz mogę powiedzieć że czułem i czuję jej obecnosc.Gdy tam opiekuje sie nami z Nieba! 
I aby Wielkie Dzieło jakie chce dokonac Bog przez Polske na swiecie dokonalo sie.A jest tym dzielem zapewne Intronizacja Chrystusa Krola.Iskra przygotowujaca swiat na Ostateczne Przyjscie Chrystusa! 
Vivat Christus Rex Poloniae!
BeataDodany: nie, 7 cze 2009, 21:32:27
Nieustannie polecam modlitwie rodzinę brata proszę aby panowała w niej miłość, zgoda i zrozumienie aby nie zaniedbywali mszy św w niedziele, proszę o radosne dzieciństwo dla dzieci. Proszę o przemianę serca i łaskę spowiedzi dla brata aby miał dużo zleceń, aby udało mu się poukładać wszystkie sprawy i wyjść z bardzo trudnej sytuacji. Proszę o potrzebne łaski dla nich, by omijało ich to co złe. 
Proszę o zdrowie i potrzebne łaski dla rodziców, dziadków i cioci by odzyskała pełną sprawność w ręce. 
Proszę o zdrowie i potrzebne łaski dla Mariusza o powodzenie w życiu osobistym, pracy i na studiach o zdanie wszystkich egzaminów szczególnie zaległych , proszę dla niego na czas egzaminów o Dary Ducha św, jasność umysłu, żeby się nie zniechęcał. Bardzo proszę o spotkanie, rozmowę i jeśli taka wola Boga o wzajemną miłość dla nas. Proszę aby nie błądził i przestał Panie Ty wiesz co. Dziękuje mu za pomoc 
Dziękuje za to, że spełniłam swoje marzenie św Krzysztofie miej mnie w swojej opiece i prowadź bezpiecznie, daj mi rozwagę wzrok czujny na znaki drogowe i życie i zdrowie ludzkie spraw abym była dobrym kierowcą i zawsze bezpiecznie prowadziła swój samochód. Przepraszam za moje słabości, tak bardzo się wstydzę i żałuję tego co robię oraz żebym potrafiła przyznać się do błędu, który nieumyślnie popełniłam Panie daj mi odwagę to powiedzieć. Proszę także o wiarę, nadzieje i miłość dla mnie, aby się nie poddała i znalazła swoją drogę w życiu mogła kochać i być kochaną oraz abym potrafiła wytrwać w swoich postanowieniach.  
 
 
 
Z całego serca dziękuję za wszystkie modlitwy  
BeataDodany: nie, 24 maj 2009, 10:58:30
W nadchodzącym tygodniu proszę o szczególną modlitwę w intencji mojej Mamy, proszę o zdrowie i potrzebne łaski dla niej na każdy dzień życia. Dziękuję za Jej troskę i trud oraz w intencji mojego bratanka Macieja, który w poniedziałek będzie obchodzić swoje drugie urodziny proszę o opiekę Anioła Stróża dla niego by wzrastał w latach i mądrości oraz o zdrowie, radosne dzieciństwo i potrzebne łaski dla niego. 
 
Gorąco proszę o modlitwę w moich pozostałych intencjach, które noszę głęboko w sercu i nieustannie polecam modlitwie  
Polecam modlitwie rodzinę brata proszę aby panowała w niej miłość, zgoda i zrozumienie aby nie zaniedbywali mszy św w niedziele, proszę o radosne dzieciństwo dla dzieci. Proszę o przemianę serca i łaskę spowiedzi dla brata aby miał dużo zleceń, aby udało mu się poukładać wszystkie sprawy i wyjść z bardzo trudnej sytuacji. Proszę o potrzebne łaski dla nich, by omijało ich to co złe. 
Proszę o zdrowie i potrzebne łaski dla rodziców, dziadków i cioci by odzyskała pełną sprawność w ręce. 
Proszę o zdrowie i potrzebne łaski dla Mariusza o powodzenie w życiu osobistym, pracy i na studiach o zdanie wszystkich egzaminów szczególnie zaległych , proszę dla niego na czas egzaminów o Dary Ducha św, jasność umysłu, żeby się niezniechęcał. Bardzo proszę o spotkanie, rozmowę i jeśli taka wola Boga o wzajemną miłość dla nas. Proszę aby nie błądził i przestał Panie Ty wiesz co. Dziękuje mu za pomoc 
Przepraszam za moje słabości, tak bardzo się wstydzę i żałuję tego co robię oraz żebym potrafiła przyznać się do błędu, który nieumyślnie popełniłam Panie daj mi odwagę to powiedzieć. Proszę także o wiarę, nadzieje i miłość dla mnie, aby się nie poddała i znalazła swoją drogę w życiu mogła kochać i być kochaną oraz abym potrafiła wytrwać w swoich postanowieniach. Proszę także o rozsądny i pomyślny zakup, abym dobrze wybrała i znalazła to czego szukam 
 
 
 
Z całego serca dziękuję za wszystkie modlitwy  
PiotrDodany: wto, 19 maj 2009, 11:51:24
Bł. Anielo Salawo, błagam Cię gorąco, wstaw się przed Miłosiernym Bogiem za moim synem Wojciechem i spraw żeby zerwał kontakty ze złym towarzystwem kolegów, opamiętał się i rozpoczął pracę, a chroba która go gnębi - ustąpiła. Kochana Anielu, wspomagaj go gdyż jest słaby.
KasiaDodany: pon, 11 maj 2009, 13:41:45
Bł.Anielo proszę cię o dar mowy dla mojego synka oraz zdrowie dla niego a także dla mojego męża i mnie.spraw aby w naszej rodzinie panowała zgoda i miło¶ć.
Autor: AkoBook V3.42 || .
 
Top! Top!